• Головна
  • Після ракетної атаки у чотирьох освітніх установах міста замінили пошкоджене скло у вікнах
11:52, 22 лютого 2023 р.

Після ракетної атаки у чотирьох освітніх установах міста замінили пошкоджене скло у вікнах

Після ракетної атаки у чотирьох освітніх установах міста замінили пошкоджене скло у вікнах

Учні та педагоги Гімназії№5 із понеділка повернулись до очної форми навчання. Таку інформацію озвучив керівник відділу освіти Віталій Вовків. Після ракетної атаки на місто, 16 лютого, від ударної хвилі в гімназії було пошкоджено 30 дерев’яних вікон. Окрім Гімназії №5, ушкоджень зазнали і вікна у Ліцеї імені Богдана Лепкого, Гімназії №3, Ліцеї №16 та колишньому приміщенні навчального закладу №15. Загалом – 72 вікна.

За твердженнями Віталія Вовківа – було замінено скло у дерев’яних вікнах будівлі Гімназії №5. Тож у навчальному закладі навчальний процес відновили у звичайному режимі. Ремонтні роботи із заміни скла було проведено і в інших навчальних закладах міста, які зазнали ушкоджень від ракетної атаки.

Практика показала, що ті вікна, які були пластиковими – практично не постраждали. Гірша ситуація із дерев’яними – у них або повилітали шибки, або ж понищено самі рами. Тому прийнято рішення терміново продовжити процес із заміни старих вікон на металопластикові у тих навчальних закладах, де досі цього не здійснено, – наголосив Віталій Вовків.

Від ударної хвилі у Гімназії №5 невеликих ушкоджень зазнала і покрівля. Однак, відповідні ремонті роботи там також уже провели – стверджують у відділі освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...