![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
11:50, 6 квітня 2023 р.
Дрогобицькі спортсмени привезли призові місця з Чемпіонату України з ушу
![Дрогобицькі спортсмени привезли призові місця з Чемпіонату України ... Дрогобицькі спортсмени привезли призові місця з Чемпіонату України з ушу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цими вихідними у Броварах Київської області відбувся Чемпіонат України з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків. Загалом у змаганнях прийняло участь близько 200 учасників з восьми областей України.
Команда Львівської області складалася з шести спортсменів і привезла додому золоту медаль за яку поборовся Максим Кузьмич, срібну медаль привезла Вікторія Тидаш, а бронзовими призерами стали Сергій Овчаренко та Максим Кузьмич в іншому розділі.
Також два перших місця у розділі контактні програмовані поєдинки які посіли: Катерина Старінщак та Вікторія Тидаш.
Ушу, як вид спорту формувався протягом тисячоліть. У давні часи він існував в основному як комплекс прийомів боротьби для самозахисту. З розвитком суспільства призначення ушу, його особливостей та функцій сильно змінилися. В даний час, ушу має величезне значення для здоров’я людини. За допомогою фізичних навантажень, людина тренує як фізичну, так і духовну силу. Людина, яка практикує ушу стає більш сильною, міцною та енергійною.
Завдяки збройним силам України в теперішній час, спортсмени Дрогобича та громади мають можливість тренуватися та виступати на змаганнях, без чого спорт не зможе розвиватися та що є найнеобхіднішим для кожного спортсмена.
Спортсмени Дрогобицької громади висловлюють подяку всім хто сприяв участі команди у змаганнях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...