• Головна
  • Міжнарожна компанія розглядає Дрогобич, як місто в яке хоче перемістити свої виробничі потужності
10:54, 11 квітня 2023 р.

Міжнарожна компанія розглядає Дрогобич, як місто в яке хоче перемістити свої виробничі потужності

Міжнарожна компанія розглядає Дрогобич, як місто в яке хоче перемістити свої виробничі потужності

Дрогобич продовжує приваблювати міжнародних партнерів та бізнес, який прагне перемістити сюди свої виробничі потужності або ж відкрити представництва.

Так, 10 квітня у Дрогобицькій міській раді відбулась зустріч керівництва міста із засновником текстильної компанії «Benisly» із Литви та директоркою компанії Івоною Зелінською. Ініціаторами зустрічи виступили - Сергій Оленич, депутат Львівської обласної ради, Ірина Волошин, міський депутат Дрогобицької міської ради та заступник директора швейної фабрики ДП «ЮТГ Україна», а також Інга Галькович, директор цієї фабрики.

Як розповів Мохамед Базиркар – їхнє текстильне підприємство функціонує понад 22 роки в Литві, а до цього часу впродовж 17 років базувалось в Англії. Відтак, постало питання – перевести бізнес. Серед варіантів розглядають – Албанію, Туреччину, Україну.

Текстильна фірма відома тим, що займається виробництвом плісе, мережива тощо.

Для того, щоб перемістити наш бізнес в Україну, безпосередньо в Дрогобич, нам потрібні виробничі приміщення площею не менше 2 тис. м2 із підведеними необхідними комунікаціями. Якщо нам вдасться успішно перевести свій бізнес в Дрогобич та налагодити тут виробництво – вслід за нами може перемістити свої виробничі потужності і ще одна міжнародна фірма. Тож ваше місто отримає так званий бонус від співпраці, – зазначила Івона Зелінська, директорка текстильної компанії «Benisly».

Своєю чергою міський голова поінформував почесних гостей, що Дрогобич має чималий досвід в супроводі бізнесу та підприємств, які свого часу перемістились в Дрогобич. Відтак готовий спряти міжнародним партнерам у вирішенні питань, пов’язаних із запуском виробництв на новому місці.

Із початком повномасштбаного вторгнення окупантів в Україну, безпосередньо в Дрогобич релокувало 18 підприємств. Управління інвестицій та економічного розвитку надає релокованому бізнесу повний супровід – від підбору виробничих площ тощо. Тому маємо гарні напрацювання у цьому напрямку. Зокрема, до нас релокує різний бізнес, незабаром у нас постане «Індустріальний парк.  І найголовніше – ми маємо чимало міст-побратимів по всьому світу, однак у Литві ще ні, – наголосив Тарас Кучма.

Міжнарожна компанія розглядає Дрогобич, як місто в яке хоче перемістити свої виробничі потужності , фото-1

У свою чергу обласний депутат Серігій Оленич зазначив:

Наша співпраця може стати гарним початком тісних партнерських стосунків між Дрогобичем та Литвою, адже до Львівської області зараз релокується потужний бізнес, а Дрогобич в цьому плані є дуже цікавим. Що ж стосується вашого текстильного підприємства – думаю Ви розумієте переваги Дрогобича – логістично ми розташовані близько до кордону, також після Львова наше місто є другим за чисельністю, тож маємо чималий потенціал для розвитку» .

Посадовці порадили представникам текстильної компанії «Benisly» подати чіткий перелік потреб для переміщення в Дрогобич їхнього виробництва.

Відтак гості оглянули виробничі потужності швейної фабрики ДП «ЮТГ Україна», яка впродовж кількох років успішно функціонує в Дрогобичі та домовились про нову проміжну зустріч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...