• Головна
  • У першій міській лікарні уже вдалось оновити 70% даху
09:19, 13 квітня

У першій міській лікарні уже вдалось оновити 70% даху

У першій міській лікарні уже вдалось оновити 70% даху

На початку березня в КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» стартували ремонтні роботи із капітальної реконструкції покрівлі хірургічного корпусу. Таких капітальних оновлень медична установа потребувала давно – зазначає керівник лікарні Андрій Коцюба. За його словами, під кінець 2022 року із бюджету міста було виділено5,5 млн. грн. на заміну аварійної покрівлі медустанови.

Роботи стартували під кінець лютого і тривають інтенсивно. Станом на 11 квітня, за словами Андрія Коцюби, роботи виконані на 70%. Є бачення, що до кінця квітня – початку травня їх буде завершено.

Відбувається повна заміна покрівлі над хірургічним корпусом першої міської лікарні. Це вперше в історії хірургії тут тривають такі масштабні роботи. Вони на часі, оскільки стара покрівля підтікала та часто призводило до підтоплень кабінетів хірургічного корпусу і це створювало чималі незручності та проблеми,– додає Андрій Коцюба.

Окрім оновлення даху хірургічного корпусу лікарні – на стадії завершення облаштування приміщення під кабінет для МРТ в стінах медустанови. Оскільки, 2 березня на сесії міської ради було затверджено програму із виділення коштів на його закупівлю. МРТ дозволить обстежувати усі органи пацієнтів. Таким чином, враховуючи, що перша міська лікарня уже має кабінет сучасної комп’ютерної томографії – медустанова стане потужним передовим центром із діагностики та лікування пацієнтів.

Окрім цього – в першій міській лікарні продовжують облаштовувати та насичувати відповідною технікою, споруджений перехід між корпусами медзакладу, завдяки якому вдалось відкрити низку додаткових для лікарні кабінетів і приміщень. Так, за словами керівника КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», на третьому поверсі переходу – уже облаштовано діагностичний кабінет. У ньому можна пройти електрокардіографію, ультразвукову діагностику та ЕХО. Відтак, на другому поверсі – в процесі облаштування реабілітаційні зали для пацієнтів після інсультів та із порушенням кровообігу. На першому поверсі колишнього переходу – постане сучасний кабінет під МРТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...