• Головна
  • У Дрогобичі на вулиці Сагайдачного висадили нові клени Глобозум
09:56, 12 квітня

У Дрогобичі на вулиці Сагайдачного висадили нові клени Глобозум

У Дрогобичі на вулиці Сагайдачного висадили нові клени Глобозум

Озеленення міста – один з пріоритетів розвитку території. З року в рік попри кронування та видалення старих дерев, якими десятки років ніхто не займався, у місті та громаді реалізовують екологічні ініціативи з висадки молодих дерев.

У Дрогобичі на вулиці Петра Сагайдачного тривають ремонтні роботи з облаштування тротуару. Також попередньо було здійснено поточний ремонт дорожнього покриття.

Під час ремонту тротуарів тут було видалено 12 дерев. Натомість на вулиці Сагайдачного висадили алею кленів Глобозумів, яка налічує 21 молоде дерево. Ці дерева мають симетричну кулеподібну крону та високу декоративну цінність.

У Дрогобичі на вулиці Сагайдачного висадили нові клени Глобозум, фото-1

До озеленення вулиці долучилися міські посадовці та підприємець Андрій Веселий, депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич та керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

 Приємно, що у нашому місті діє послуга «Іменне дерево», замовивши яку мешканці долучаються до доброї справи, — прокоментував Сергій Оленич.

Також як розповіла керівниця Дільниці зеленого господарства Наталія Пилипів, у них можна замовити послугу висадки іменного дерева. Його можна подарувати дитині, чи присвятити будь-якій дорогій людині, при цьому зробивши добру справу для міста, яке поповниться красивими зеленими насадженнями.

У Дільницю зеленого господарства КП «СМУ» можна звертатись за номерами телефонів: 3-71-253-79-27067-313-18-76 (Наталя Пилипів).

Додамо, на вулиці Володимира Винниченка також висадили 9 дерев породи клен-Глобозум.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...