• Головна
  • Велосипедисти з Дрогобича вибороли золото, срібло та бронзу на Чемпіонаті України
08:07, 25 квітня 2023 р.

Завершився чемпіонат України на шосе за трековою програмою в командній гонці переслідування, груповій гонці та гонці скретч, який проходив 2 дні поспіль в Жовкві.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів, в складі 17 команд.

Дрогобицькі велосипедисти здобули багато нагород різного гатунку, 5 золотих медалей,1 срібло та 6 бронзових нагород.

Результати в гонці переслідування:Юніори:1 м – Збірна команда MIX-2Венгрин Максим, Павич Назар – 5.53,60Молодші юнаки:1 м – Збірна команда MIX-2Пристай Віталія, Мацьків Арсен – 6.24,273 м – Дрогобич «Медик» –Лепак Олександр, Стеців Артур, Лозинський Павло, Пиль Назар – 6.44,78Молодші дівчата:1 місце Львівська обл. – 2Сатурова Анастасія – 6.58,21Результати другого дня змагань у груповій гонці по очках:Юніори:3 м – Венгрин Максим;Молодші дівчата:3 м – Сатурова Анастасія.Гонка скретч:юніори:2м – Венгрин Максим;Молодші юнаки:1м – Стеців Артур.