• Головна
  • Стан дороги «Снятинка-Дрогобич» критичний і потребує негайного ремонту
09:14, 26 квітня 2023 р.

Стан дороги «Снятинка-Дрогобич» критичний і потребує негайного ремонту

Стан дороги «Снятинка-Дрогобич» критичний і потребує негайного ремонту

Мешканці сіл Снятинка, Залужани, Старе Село нарікають на те, що впродовж багатьох років цю дорогу ніхто не ремонтує.

Міська рада наголошує, що дана ділянка дороги перебуває на балансі Департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації. Відповідно її утримання та ремонт може здійснювати лише балансоутримувач, тобто обласний Департамент дорожнього господарства.

Оскільки стан дороги у деяких місцях наближений до непроїзного, посадовцям міської ради вдалося дійти згоди з балансоутримувачем дороги. Відтак, прийнято рішення про виділення з місцевого бюджету громади трьох мільйонів гривень. Саме такий розмір субвенції погодили у Департаменті дорожнього господарства в області.

27 квітня заплановано чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради. Одне з питань порядку денного – виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування ремонту дороги «Дрогобич-Снятинка».

У Департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради сподіваються, що як тільки сесія прийме рішення про виділення субвенції на співфінансування робіт, це дасть можливість балансоутримувачу невідкладно приступити до ремонту проблемної дороги.

Під час щотижневої понеділкової наради очільник громади Тарас Кучма наголосив, що стан багатьох доріг в громаді потребує ремонтів. Посадовці міської ради, зокрема старости, мають інформувати громаду та роз’яснювати те, які дороги знаходяться на балансі міста та громади, а які – області. Практика співфінансування є оптимальним варіантом для ремонту доріг, які не є на балансі міста. Тому очільник громади вважає, що потрібно провести переговори щодо ремонту інших п’яти доріг, які є у Дрогобицькій громаді, зокрема:
– с. Лішня – с. Ступниця (індекс дороги – С140426);
– м. Дрогобич – с. Дережичі (індекс дороги – С140404);
– (Нижанковичі – Стрий) – с. Нижні Гаї (індекс дороги – С140439);
– с. Воля Якубова – с. Залужани (індекс дороги – С140422);
– с. Снятинка – с. Рихтичі (індекс дороги – С140429).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...