![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:18, 26 квітня 2023 р.
Під час Великодніх заходів зібрали 13 тис грн на підтримку ЗСУ
![Під час Великодніх заходів зібрали 13 тис грн на підтримку ЗСУ Під час Великодніх заходів зібрали 13 тис грн на підтримку ЗСУ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом циклу Великодніх свят управління культури та розвитку туризму провело низку заходів благодійного характеру. Окрім популяризації української культури та традицій, вони мали на меті збір коштів на підтримку українських воїнів.
У Дрогобичі провели виставку Великодніх кошиків. Під час проведення заходу вдалось зібрати 5 616 гривень. Виручені кошти команда Управління культури та розвитку туризму уже передала на потреби 67 Окремого Батальйону Територіальної Оборони.
На території церкви Святого Юра провели фестиваль «Великодня гаївка». 3 000 гривень, які зібрали під час гаївок, вже передали волонтерам, які займаються плетінням сіток у Дрогобицькому Народному домі імені Івана Франка. За ці гроші волонтери зможуть закупити тканину та інші необхідні речі для плетіння захисних маскувальних сіток.
До слова, плетіння маскувальних сіток у холі Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка розпочали з перших днів повномасштабного вторгнення та продовжують досі. Наближати перемогу та підтримувати воїнів своєю працею запрошують усіх охочих, адже робота тут триває щоденно, без вихідних.
А в неділю, 23 квітня, на площі Ринок відбувся завершальний акорд Великодніх святкувань – благодійний концерт Муніципального духового оркестру.
Під час виступу вдалось зібрати 4 765 гривень. Кошти скерують на потреби 67 Окремого Батальйону Територіальної Оборони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...