• Головна
  • Площу Ринок продовжують оновлювати
09:15, 5 травня 2023 р.

Площу Ринок продовжують оновлювати

Площу Ринок продовжують оновлювати

У Дрогобичі продовжують осучаснювати центральну частину міста, зокрема фасади будівель. Так, минулого року фінішували роботи із поточного ремонту фасадів західної частини будівель. Їх пофарбували у теплі пастельні кольори. Окрім відновлення фасадів – змін зазнали і покрівлі будинків. Їх оновили та пофарбували.

Ідея відремонтувати зовнішні фасади будівель в центрі міста виникла після капітальної реконструкції самої площі Ринок та замощення її бруківкою. За наміченим планом робіт – реконструкція фасадів стартувала із південної сторони площі, відтак минулого року – пофарбували західну.

Доповненням до цих робіт стало проведення ремонту фасадів будинків на вулиці Ковальській. Роботи стартували цьогоріч і днями їх успішно завершили. Тепер оновлені будинки також мають пастельне забарвлення.

Як стверджують в «Департаменті міського господарства», на цей рік у місті заплановані роботи із оновлення фасадів ще однієї частини Площі Ринок. Мова іде про будинки 9, 10 та 11. Департамент міського господарства готує відповідні листи у ЛОВА щодо погодження фасадних робіт вказаних будинків, оскільки споруди відносяться до пам’яток архітектури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...