• Головна
  • У Дрогобичі відзначили тих, хто популяризує місто на всеукраїнських та міжнародних аренах
12:45, 10 травня 2023 р.

У Дрогобичі відзначили тих, хто популяризує місто на всеукраїнських та міжнародних аренах

У Дрогобичі відзначили тих, хто популяризує місто на всеукраїнських та міжнародних аренах

За високі спортивні досягнення у Дрогобичі відзначили спортсменів та тренерів, які достойно представили рідне місто на Чемпіонатах та спортсменів, які здобули звання Майстрів спорту України та Майстрів спорту міжнародного класу. Також подякою відзначили заступника директора Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина» Богдана Качмарика, який тримає культурний фронт та проводить благодійні виступи для підтримки воїнів.

У Дрогобичі відзначили тих, хто популяризує місто на всеукраїнських та міжнародних аренах, фото-1

Нещодавно відбулась низка спортивних змагань всеукраїнського рівня, на яких дрогобицькі спортсмени здобули високі нагороди, вкотре популяризуючи рідне місто та поповнюючи скарбничку нагород черговими перемогами.

У Дрогобицькій міській раді відзначили успіхи спортсменів

За високі спортивні досягнення на чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе та популяризацію здорового способу життя було нагороджено спортсменів:
– Максима Венгрина,
– Назара Павича,
– Віталія Пристая,
– Анастасію Сатурову,
– Артура Стеціва.

За високі досягнення вихованців у 2023 році та за сумлінну працю у розвитку велосипедного спорту на Дрогобиччині подяками відзначили тренерів:
– старшого тренера-викладача Савчина Володимира Мироновича,
– тренера-викладача Дуб Анастасію Омелянівну.

Гордістю для міста стало присвоєння високого звання майстра спорту України Євгенії Жгуті, яка демонструє високий рівень підготовки у стрибках на акробатичній доріжці.

А також – присвоєння звання Майстер спорту міжнародного класу Назару Войтовичу, який популяризує місто на міжнародних спортивних аренах з кікбоксингу.

За високу підготовку та популяризацію фізичної культури та спорту дрогобицьких спортсменів відзначили подяками Дрогобицької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...