• Головна
  • Контроль за періодичною повіркою квартирних лічильників буде відновлений з липня
16:12, 22 травня 2023 р.

Контроль за періодичною повіркою квартирних лічильників буде відновлений з липня

Контроль за періодичною повіркою квартирних лічильників буде відновлений з липня

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 7 квітня 2023 р. №440 “Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану”. Відповідно до цієї постанови, періодична повірка засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану відтерміновується лише на окупованх територіях та територіях, де ведуться бойові дії. На інших територіях споживачі повинні здійснювати періодичну повірку лічильників, термін якої настав.

Ця постанова набере чинності через 30 днів з дня її опублікування. З огляду на це, просимо власників квартирних лічильників звернути увагу на час проведення періодичної повірки засобів обліку води. Відповідно до ст. 17 ЗУ “Про метрологію та метрологічну діяльність”, метрологічну повірку комерційних лічильників (приватний сектор) здійснює водоканал, повірка розподільних (квартирних) проводиться за рахунок споживача.

Нагадаємо, досі була чинна постанова КМУ від 5 квітня 2022 р. №412 “Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану”, відповідно до якої було продовжено термін чинності свідоцтв про проведення метрологічної періодичної повірки лічильників у час воєнного стану.

КП “Дрогобичводоканал”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...