• Головна
  • У Дрогобичі облаштують креативний Молодіжний центр «Під КОЦом»
16:14, 17 травня 2023 р.

У Дрогобичі облаштують креативний Молодіжний центр «Під КОЦом»

У Дрогобичі облаштують креативний Молодіжний центр «Під КОЦом»

Постане Молодіжний центр при Комунальному закладі «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка». Відповідне рішення підтримали на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Створення креативного молодіжного простору у Дрогобичі ініціює ЛОДА спільно із «Львівським обласним молодіжним центром». Загалом аналогічних просторів по усій Львівщині має постати 15.

Як зазначила керівниця КОЦ Марія Супрун, на базі якого відкриють сектор молодіжного простору, проект ініціюють за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. Попередньо проводився конкурс, у межах якого 15 громад отримають кошти на створення та розвиток молодіжного центру у своєму місті. Обов’язкова умова – щоб він існував або був створений як комунальний заклад міської чи селищної ради.

Максимально можливий обсяг фінансування одного молодіжного центру для громади – понад 400 000 грн. Ця сума коштів має бути використана на ремонт молодіжного центру, його облаштування необхідним інвентарем та технікою, а також для проведення заходів. Сучасні молодіжні центри – це великі інвестиції у майбутнє молоді певної громади, її розвиток, подальшу комунікацію із подібними центрами з-за кордону, – підкреслює Марія Супрун.

Цілями діяльності Сектору Молодіжного центру «Під КОЦом» буде:
– самореалізація молоді;
– інтелектуальний, моральний, духовний розвиток молоді, реалізація творчого потенціалу молодих людей;
– національно-патріотичне виховання молоді;
– популяризація здорового способу життя молоді;
– працевлаштування молоді та зайнятості у вільний час, молодіжне підприємництво;
– забезпечення громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства;
– підвищення рівня мобільності молоді, в тому числі внутрішньому та міжнародному молодіжному туризму;
– розвиток громадянського суспільства, зокрема молодіжних громадських об’єднань та громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування;
-міжнародне молодіжне співробітництво.

Додамо, Дрогобич є містом, де проживає та навчається активна молодь. Тут постійно підтримують молодіжні ініціативи та гуртують молодь до загальноміських справ та цікавих ідей. Зокрема, разом з молоддю проводять різноманітні заходи, екологічні акції, форуми, моніторять думки молодих людей щодо покращення інфраструктури парків та залучають до стажування в органах місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...