• Головна
  • Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат
08:29, 19 червня 2023 р.

Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат

Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат

З перших днів повномасштабної війни росії проти України – Польща активно та численно підтримує нашу державу та зокрема Дрогобицьку громаду в плані гуманітарних вантажів, а також надає прихисток українцям, які постраждали від російської агресії.

Свідому позицію з початком війни демонструє і місто-побратим Дрогобича – Битом, яке одним з перших почало скеровувати різного роду допомогу у місто.

Допомога від громади Битома надходить і досі. У місто Котермака доправили новий ШВЛ-апарат, який передали Дрогобицькій міській лікарні №1. Апарат штучної вентиляції легень закупила фундація Petralana. Більшу частину коштів на апарат Битому надало його місто-побратим у Німеччині Реклінгхаузен.

Прийняти медичне устаткування прибули представники влади – очільник громади Тарас Кучма, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та керівництво лікарні Андрій Коцюба. Комунікацію із Битомом щодо потреб у медичному забезпечені Дрогобицької лікарні тримала керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.

З перших днів повномасштабного вторгнення громада Битома скерувала до Дрогобича гуманітарні вантажі з медикаментами та раціями, засобами гігієни, продуктами харчування. Окрім цього, минулого літа до міста прибула фура з 18-ма тоннами керамічної плитки, за допомогою якої облаштували житло для внутрішньо-переміщених осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...