![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
08:29, 19 червня 2023 р.
Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат
![Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат Битом передав лікарні Дрогобича сучасний ШВЛ-апарат](/dist-assets/images/cap.jpg)
З перших днів повномасштабної війни росії проти України – Польща активно та численно підтримує нашу державу та зокрема Дрогобицьку громаду в плані гуманітарних вантажів, а також надає прихисток українцям, які постраждали від російської агресії.
Свідому позицію з початком війни демонструє і місто-побратим Дрогобича – Битом, яке одним з перших почало скеровувати різного роду допомогу у місто.
Допомога від громади Битома надходить і досі. У місто Котермака доправили новий ШВЛ-апарат, який передали Дрогобицькій міській лікарні №1. Апарат штучної вентиляції легень закупила фундація Petralana. Більшу частину коштів на апарат Битому надало його місто-побратим у Німеччині Реклінгхаузен.
Прийняти медичне устаткування прибули представники влади – очільник громади Тарас Кучма, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та керівництво лікарні Андрій Коцюба. Комунікацію із Битомом щодо потреб у медичному забезпечені Дрогобицької лікарні тримала керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.
З перших днів повномасштабного вторгнення громада Битома скерувала до Дрогобича гуманітарні вантажі з медикаментами та раціями, засобами гігієни, продуктами харчування. Окрім цього, минулого літа до міста прибула фура з 18-ма тоннами керамічної плитки, за допомогою якої облаштували житло для внутрішньо-переміщених осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...