• Головна
  • Велика побутова техніка: чи важко вибрати пральну машину?
Новини компаній
17:22, 16 червня 2023 р.

Велика побутова техніка: чи важко вибрати пральну машину?

Новини компаній

Побутова техніка полегшує виконання звичайних справ, тому в кожному будинку є пральна машина. Лише кілька простих дій, і речі вже чисті. Щоб техніка прослужила тривалий час та радувала функціональністю, потрібно знати деякі поради вибору. Не завжди потрібно переплачувати, адже деякі люди не використовують всі функції техніки. Велика побутова техніка від найкращих виробників пропонується в інтернет-магазині «Буд Постач».

Велика побутова техніка: чи важко вибрати пральну машину?, фото-1

Види пральних машин

Всю техніку можна розділити на:

  • Автоматичну – найпопулярніші моделі. Вам потрібно просто вибрати програму і забрати речі в кінці прання. Цей варіант є найбільш популярним, так як має гарний функціонал та доступну вартість;
  • Автоматичну із сушінням – вона працює без втручання людини, але після прання сушить речі. Тобто ви просто кладете брудний одяг, а дістаєте чистий, і можете відразу його надіти;
  • Напівавтоматичну – вона не виполоще білизну самостійно, тому потрібно набирати та спускати воду. Такі моделі вже відійшли у минуле, оскільки їх використання не практичне;
  • Сушильні – зовні вони схожі на пральні. Речі завантажуються в них відразу після прання і гарячі потоки повітря обдувають речі. Після циклу одяг сухий, тому можна відразу надіти речі;

Вибір виду пральної машини залежить від функціональності, яка потрібна. Краще відразу купити якісну модель з необхідною кількістю функцій і не сумніватися в якості.

Види встановлення

За методом установки, всі пральні машини можна розділити на: ті, що окремо стоять і вбудовані. Другий варіант має великий попит, тому що видає менше шуму та може якісно кріпитися до поверхонь. Їх вартість буде вищою, ніж у тих, що окремо стоять, але і якість буде кращою. Вбудовані моделі дозволяють заощаджувати простір, тому встановлюються у приміщеннях з невеликою площею. Займатися встановленням техніки повинні професіонали.

Вид завантаження та розміри

Існує кілька типів завантаження речей в машинку: вертикальне та фронтальне, але на якість прання, це не впливає. Вертикальне завантаження має переваги:

  • Для завантаження та вивантаження прання не потрібно нахилятися до люка;
  • Якщо ви не поклали якусь річ у прання, можна додати її вже під час процесу;
  • Невеликі розміри стануть рятуванням для невеликих квартир;

Але є і недолік - ви не зможете використовувати її як тумбочку, адже на поверхню не вдасться нічого поставити. Вирішили купити машинку з фронтальним завантаженням? Це популярне рішення, тому що її вартість буде нижчою, але встановити її можна лише у ванній кімнаті з достатньою площею. Купуючи, зверніть увагу, під яким кутом відкривається люк. Фахівці вказують на те, що техніка має недолік – неякісний ущільнювач люка. Постійно відчиняючи двері, потрібно бути обережним, щоб не пошкодити його.

Вибір розмірів не менш важливий, тому потрібно одразу визначитися, куди ви поставите техніку. Практично всі класичні моделі мають однаковий розмір та завантаження до 6 кг. Не забувайте і про клас економії, що має оцінку від А до G. Вибираючи техніку з показником А, ви зможете не лише заощадити електроенергію, а й отримати мінімальний шум.

Покупка пральної машинки

Вибір великої побутової техніки завжди викликає багато питань, адже на ринку пропонується широкий асортимент товарів. В інтернет-магазині «Буд Постач» ви зможете ознайомитись з асортиментом товарів від найкращих виробників та зробити свій вибір. Пральна машина – техніка, на якій не варто економити, адже від її якості залежатиме оперативність прання та сушіння. На весь товар надається гарантія якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...