• Головна
  • Бригади комунальників, що здійснюють косіння трав у місті, підсилять працівниками
08:26, 21 червня 2023 р.

Бригади комунальників, що здійснюють косіння трав у місті, підсилять працівниками

Бригади комунальників, що здійснюють косіння трав у місті, підсилять працівниками

У весняно-літній період особливо гостро стоїть питання косіння трави на вулицях міста, у міських скверах та площах. Комунальники Дрогобича щоденно стараються охопити місця загального користування та провести своєчасне косіння трави вздовж доріг. Однак, зважаючи на швидкий ріст трав’янистого покрову, не всюди вдається своєчасно його викошувати. Деякі місця та вулиці комунальники проходять по кілька разів поспіль.

На щотижневій понеділковій нараді керівник КП «СМУ» Володимир Суда зазначив, що косіння трави в місті відбувається постійно. Так, цими днями покосили та впорядкували центральну площу Дрогобича – Площу Ринок, вулицю Горішня Брама, Бориславська та інші. На черзі вулиці: Гончара, Коновальця, Чорновола, Майдан Шевченка, територія Шпихлір. Заплановано покосити і парк в Унятичах.

Із пропозицією поповнити лави бригад комунальників, які займаються косінням міста працівниками КП «Дрогобичтеплоенерго», які в літню пору тимчасово вивільняються з підприємства через низьку зайнятість, виступив заступник міського голови з комунальних питань Василь Качмар. За його словами – підсиливши таким чином бригади комунальників вдастся швидше здійснювати косіння трави по всій території міста.

Також окреме звернення до фізичних осіб міста та приватних домогосподарств і ОСББ – здійснювати благоустрій своїх територій своєчасно та викошувати трави. У місті створено спеціальну комісію, яка об’їздитиме вулиці та території приватних структур і в разі не дотримання умов благоустрою – накладатиме штраф на порушників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...