• Головна
  • У Дрогобичі провели тренінг для представників двох громад
10:36, 21 червня 2023 р.

У Дрогобичі провели тренінг для представників двох громад

У Дрогобичі провели тренінг для представників двох громад

У Дрогобичі в приміщенні Дія Центру відбувся третій, завершальний тренінг «Гендерно чутлива, інклюзивна політика, що спирається на факти». Тренінг організований IOM Ukraine разом з Західноукраїнський ресурсний центр в рамках проєкту Міжнародної організації з міграції «Людський вимір».

Більше двох десятків представників Дрогобицької та Меденицької громад навчалися протягом двох днів, як використовувати перевірені дані для прийняття виважених поінформованих рішень. Важливо, що серед учасників були люди, які беруть участь у прийнятті рішень у громадах (у відділах освіти, охорони здоров’я, економіки, культури, цифровізації, інформаційної політики та комунікації).

На тренінгу розглядалися приклади гендерно чутливої інклюзивної політики, що спирається на факти (зокрема – щодо запровадження жіночих купе у наших поїздах), оптимізації освіти, допомоги ВПО. Жваве обговорення серед учасників викликала тема інтеграції ветеранів війни, яких в сучасних обставинах стане понад 1 млн осіб (разом з членами сімей – майже 5 млн) та ряд інших тем.

Тренерами виступили менеджер з регіонального розвитку КУ «Інститут міста Дрогобича» Юрій Яцків та соціолог дослідної
агенції FAMA Христина Ілик.

Наступним етапом реалізації проєкту «Людський вимір» стане проведення діалогових сесій у 100 громадах України. Також громади отримають можливість реалізувати мікрогранти на суму еквівалентну 7 000 доларів США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...