![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:51, 23 червня 2023 р.
Спортсмени Дрогобиччини здобули призове місце у змаганнях з баскетболу
![Спортсмени Дрогобиччини здобули призове місце у змаганнях з баскетболу Спортсмени Дрогобиччини здобули призове місце у змаганнях з баскетболу](/dist-assets/images/cap.jpg)
В рамках Комплексних спортивних Ігор Львівщини, в м.Сокаль, відбулися змагання з баскетболу 3х3. Спортсмени Дрогобицької ТГ прийняли участь у змаганнях серед чоловічих команд. Нашу команду представляли Іваницький Андрій, Малейчик Юліан, Мусійовський Віктор, Запятко Остап. У змаганнях серед чоловіків прийняло участь 15 команд територіальних громад Львівщини, переможцями та призерами стали:
1 місце – Самбірська ТГ;
2 місце – Бродівська ТГ;
3 місце – ДрогобицькаТГ.
![Спортсмени Дрогобиччини здобули призове місце у змаганнях ..., фото-1 Спортсмени Дрогобиччини здобули призове місце у змаганнях з баскетболу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Комплексні спортивні ігри Львівщини проводяться на території області щороку, та складаються з 15 видів спорту. Приймають участь у цих змаганнях чоловічі та жіночі команди, що складаються з трьох категорій: дорослі, ветерани та люди з інвалідністю.
Спортсмени з різних видів спорту Дрогобицької територіальної громади активно приймають участь у цих іграх в різних категоріях. Наступними нас чекають змагання з оздоровчого туризму.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...