• Головна
  • У ЦНАПах надаватимуть 19 нових послуг ветеранам та їхнім родинам
09:07, 4 липня 2023 р.

У ЦНАПах надаватимуть 19 нових послуг ветеранам та їхнім родинам

У ЦНАПах надаватимуть 19 нових послуг ветеранам та їхнім родинам

Надання якісних послуг ветеранам війни і членам їхніх сімей через мережу центрів ЦНАП – розглядають як ефективний інструмент повернення українських захисників та їхніх родин до мирного життя. Також за баченнями фахівців це сприятиме гідній інтеграції військових у суспільство. Ці теми порушили під час координаційної ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика. До діалогу були запрошені представники місцевого військкомату, а також Оксана Тішина, керівник Дія Центру в Дрогобичі, Іван Терлецький, начальник Управління праці та соціального захисту населення ДМР, Олексій Сухов, керівник відділу соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їхній сімей.

Як підкреслив Юрій Кушлик – надання належного і якісного сервісу ветеранам,  членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів є одним із основних завдань, визначених Урядом в межах формування комплексної ветеранської політики. Для цього Мінветеранів вже розпочало серію навчань адміністраторів ЦНАПів усіх областей України. В цей процес долучиться і Дрогобич.

За проектом – ЦНАПи розширять кількість послуг на 19. Усі вони для ветеранів війни. Це, зокрема, послуги щодо призначення грошової допомоги чи компенсації, безоплатного капітального ремонту, заміни посвідчень УБД та членів сімей захисників і захисниць тощо.

Підсумком першої зустрічі стала домовленість про нову координаційну раду у найближчий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...