• Головна
  • Квартири для дітей-сиріт: у Львівській ОВА розглянули пропозиції від Дрогобича
10:15, 11 липня 2023 р.

Квартири для дітей-сиріт: у Львівській ОВА розглянули пропозиції від Дрогобича

Квартири для дітей-сиріт: у Львівській ОВА розглянули пропозиції від Дрогобича

Відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. Члени комісії розглянули рішення про закупівлю двох житлових об’єктів для дітей вказаних категорій.

Пропозиції подали виконавчі комітети Дрогобицької та Золочівської міських рад. Йдеться про однокімнатні квартири у Дрогобичі та Червонограді. Їхня загальна вартість становить 1 мільйон 683 тисячі гривень. Житло будуть співфінансувати з обласного бюджету та коштом територіальних громад.

У найближчий час члени комісії з інспектуванням мають оглянули майбутнє житло, щоб оцінити їх технічний стан та ухвалили остаточне рішення про закупівлю.

«Квартири закуплятимемо в межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. На 2023 рік на реалізацію програми передбачено 9 мільйонів гривень», – зауважив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Нагадаємо, за клопотанням начальника Львівської ОВА Максима Козицького, до Постанови №590 Кабміну внесли зміни, які дозволили у воєнний час фінансувати придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...