• Головна
  • Які роботи тривають у освітніх закладах громади
10:28, 18 липня 2023 р.

Які роботи тривають у освітніх закладах громади

Які роботи тривають у освітніх закладах громади, фото-1

Поки школярі перебувають на канікулах, відділ освіти продовжує ремонтні роботи в освітніх закладах громади. Серед пріоритетів в роботі – ремонти покрівель та усунення недоліків в укриттях, інспекція яких завершилась минулого тижня.

Про роботи, які вже встигли виконати та плани на найближчий час поінформував начальник відділу освіти Роман Грицай.

Через проливні дощі, які пройшли минулого тижня, низка освітніх закладів громади зазнала підтоплення. Більшість будівель витримали випробування стихією. Адміністрацією закладів, спільно з відділом надзвичайних ситуацій та відділом освіти, було вжито заходів з ліквідації підтоплень.

Паралельно Роман Грицай поінформував про планові ремонти, які ведуться в освітніх закладах громади.

За словами посадовця, найближчим часом заплановано ремонт покрівлі в ДНЗ №19, Дережицькій гімназії, в ДНЗ №30 – відремонтовано дах передньої сторони будівлі, днями продовжать ремонт іншої частини даху.

Паралельно буде проінспектовано покрівлі ліцеїв та гімназій №3, 4, 5 та 6.

Минулого тижня завершила роботу комісія, яка інспектувала укриття в освітніх закладах Дрогобицької громади. Адміністрації закладів скерували протоколи з приписами щодо недоліків, які потрібно усунути задля безпечного перебування дітей в будівлі під час повітряних тривог. Робота над цим триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...