• Головна
  • До КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”приєднують дитячу лікарню
08:52, 25 липня 2023 р.

До КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”приєднують дитячу лікарню

До КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”приєднують дитячу лікарню

Сесія міської ради ухвалила рішення «Про реорганізацію шляхом приєднання КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР до КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР».

Таке рішення пов’язане з оптимізацією медичної мережі у громаді, а перша міська лікарня стане кластерною. Окрім цього Національна служба здоров’я України посилила вимоги щодо надання педіатричних послуг. В таких умовах не вистачає коштів для повноцінного функціонування дитячої лікарні. Натомість у кластерній лікарні перебачено надання таких послуг.

Під час розгляду питання керівниця Дитячої лікарні Оксана Стебельська наголосила:

В умовах реалізації медичної реформи, ми постали перед необхідністю прийняття такого рішення і свідомо пішли на цей крок. За відповідних умов навіть обласні дитячі лікарні не здатні повноцінно забезпечити себе. Тим більше така лікарня, як наша, яка надає монопослуги. Педіатрія не може фінансуватися по залишковому принципу, відтак ми вимушено входимо до складу кластерної лікарні. Єдине побажання – під час реорганізації, максимально зберегти медичний персонал, щоб забезпечувати якісні послуги для дітей.

Нагадаємо, Департаментом охорони здоров’я ЛОВА визначено у Дрогобицькій лікарні кластерною лікарнею КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» та загальною лікарнею – КНП «Стебницька міська лікарня».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...