• Головна
  • Вуличні ігротеки «За крок від дому» завітали до найменших мешканців Дрогобицької ТГ
09:16, 27 липня 2023 р.

Вуличні ігротеки «За крок від дому» завітали до найменших мешканців Дрогобицької ТГ

Вуличні ігротеки «За крок від дому» завітали до найменших мешканців Дрогобицької ТГ

Креативне дозвілля для дітей у формі ігротек є важливим для дитячого розвитку. І літо – це найкращий час проводити якомога більше часу на вулиці.

Днями на території Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка та Лішнянського НВК було гамірно та весело, а погода лише сприяла цьому. Попри складні умови сьогодення, дорослі намагаються наповнити дитинство малечі радістю та зробити їхнє літо незабутнім.

Організувати активності для дітей у Дрогобицькій громаді Центру соціальних служб допомагають активні учасники Дитячого парламенту та волонтери-аніматори, які весело та корисно вміють організувати час на свіжому повітрі.

Веселі руханки, естафети, квести, спортивні змагання – це лише маленька частина, що проводять для дітей аніматори та волонтери.

Нові друзі, нові емоцій та просто час на свіжому повітрі проведений без гаджетів – це те, чого так прагнуть усі батьки для своїх дітей.

Вуличні ігротеки реалізовуються Дрогобицьким міським центром соціальних служб у межах Програми літнього дозвілля для дітей соціальних категорій та дітей, які не залучені до оздоровлення та відпочинку «За крок від дому», метою якої є організація змістовного дозвілля дітей нашої громади.

Дрогобицький міський центр соціальних служб

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...