• Головна
  • У ДЮСШ проінспектують роботу спортивних секцій
08:26, 8 серпня 2023 р.

У ДЮСШ проінспектують роботу спортивних секцій

У ДЮСШ проінспектують роботу спортивних секцій

Дрогобич має потужну спортивну базу – втілену в Дитячо-юнацькій спортивній школі імені Боберського. Тут мають можливість займатись спортом діти різних вікових категорій, розвиваючи свої таланти в різних видах спорту.

У січні 2017 року у Дрогобицькій ДЮСШ відкрили великий плавальний басейн, який не функціонував більше десятка років. Він є одним з найбільших та найкращих в області, що дає базу для професійної підготовки юних плавців, які в подальшому демонструють високий рівень підготовки та пропагують рідне місто на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Нещодавно в ДЮСШ ім. Боберського набула розголосу неприємна ситуація з булінгом учениці зі сторони старшої тренерки відділу плавання. Батьки учениці написали заяву в поліцію, в школі було проведено службову перевірку. Згодом, відповідно до рішення Дрогобицького міськрайонного суду, старшу тренерку з плавання визнали винною у цькуванні та приниженні малолітньої учениці та призначили їй штраф. Аналогічним було рішення Львівського обласного апеляційного суду.

Зважаючи на багаторічну роботу в закладі, керівництво ДЮСШ ім. Боберського не стало звільняти жінку, а лише понизило її зі статусу старшої тренерки до тренерки. Однак замість виправитись та налагодити мікроклімат в колективі, працівниця сама подала до суду на ДЮСШ. Після вчинених дій, відділ освіти скерував повторну рекомендацію керівнику ДЮСШ – щодо звільнення тренерки.

Кілька батьків, які підтримують методи виховання та поведінку тренерки, зареєстрували колективне звернення до міського голови.

У ДЮСШ проведуть детальний аудит роботи всіх без виключення секцій. А при потребі – кадрове оновлення. Адже тренери повинні на належному рівні готувати дітей до змагань та розвивати їхні здібності, а не займатись з’ясовуванням відносин.

Перевірка стосуватиметься роботи спортивних секцій за останні три роки на предмет кількості вихованців, кількості проведених змагань та дітей, які взяли в них участь, а також здобутих результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...