• Головна
  • Туристично інформаційний центр започатковує нову екскурсію «Малий шпацер Дрогобичем»
08:09, 14 серпня 2023 р.

Туристично інформаційний центр започатковує нову екскурсію «Малий шпацер Дрогобичем»

Туристично інформаційний центр започатковує нову екскурсію «Малий шпацер Дрогобичем»

Дрогобич – місто солі, ароматної кави, найдревнішого солевиварювального підприємства та відомих постатей, які жили, творили та надихались містом Котермака.

Своєю історією та колоритом місто притягує чимало відвідувачів та туристів, для яких Туристично інформаційний центр розробив низку цікавих маршрутів та екскурсій.

Однак, як стверджує керівниця ТІЦ Ірина Марків – останнім часом у Туристично інформаційний центр поступає чимало запитів, у яких гості міста вказують, що цікавляться короткими екскурсіями про історію Дрогобича.

Зважаючи на це – ми вирішили закрити цей запит від туристів та спільно із нашим гідом Олегом Стецюком пропонуємо відвідати коротку екскурсію Дрогобичем. Вона триватиме не більше півтори години часу. Присутні матимуть змогу пізнати історію міста, його родзинки, оглянути Площу Ринок, Площу Замкова Гора тощо. Екскурсія відбувається за попереднім записом, – наголошує Ірина Марків.

За баченнями ТІЦу, екскурсія «Малий шпацер Дрогобичем» стартує з центру. Вартість екскурсії 50 грн. Обовʼязково попередній запис за номером телефону – 0638213018 – Олег Стецюк.

Окрім цього, щовівторка ТІЦ пропонує гостям міста відвідати не менш колоритні та цікаві екскурсії – зокрема на Дрогобицьку солеварню та екскурсію «Таємниці Дрогобицької ратуші». Щочетверга відбуваються екскурсії на солеварню міста, щоп’ятниці – «Малий шпацер Дрогобичем». Також, щодня усі бажаючі мають змогу піднятися на вежу ратуші та побачити місто з висоти пташиного лету.

Запис на екскурсії за номером телефону – 097 786 6009.

Частину вилучених коштів із продажу квитків ТІЦ спільно із гідами передає на потреби ЗСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...