• Головна
  • Дрогобич підписав Меморандум з представниками Українського фонду соціальних інвестицій на спорудження житла для переміщених осіб
08:16, 17 серпня 2023 р.

Дрогобич підписав Меморандум з представниками Українського фонду соціальних інвестицій на спорудження житла для переміщених осіб

Підтримка та допомога ВПО, які через військові дії втратили власні оселі і були змушені покинути рідні міста та мігрували на безпечні території – є одним із важливих векторів у роботі органу місцевого самоврядування Дрогобицької громади.

Дрогобич з перших днів повномасштабного вторгнення не лише підтримує ВПО, але й долучається до низки проєктів, які спрямовані на спорудження житла для переміщених осіб.

Так у міській раді відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою та Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), у межах якої планують збудувати житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за грантові кошти Уряду Німеччини. Проєкт реалізовується за підтримки управління інвестицій та економічного розвитку ДМР.

Підписання Меморандуму закладає фундамент для старту розробки проєктно-кошторисної документації (ПКД) для будівництва житла під квартири для ВПО у Дрогобичі. Остаточна кількість квартир та обсяг інвестицій будуть визначені під час проєктування – зазначили представники Українського Фонду соціальних інвестицій. Ці квартири матимуть статус житла для тимчасового проживання ВПО.

Наше регіональне представництво УФСІ довго працювало на південному сході України, але зважаючи на військові дії ми були змушені переїхати на захід України. Дуже приємно, що ми започатковуємо співпрацю саме з Дрогобичем – містом із своїм колоритом та історією. Та містом, яке інтенсивно з перших днів війни підтримує внутрішньо переміщених осіб та допомагає їм. З досвіду роботи скажу – якщо інвестору симпатизує громада – то він продовжує співпрацю з нею і в інших проектах. До прикладу, наступний проект у нас запланований по медицині. Думаю він теж вам буде корисний та цікавий, – наголосив Василь Буртник, директор Другого регіонального представництва УФСІ.

Фінансувати розробку проєктно-кошторисної документації та виконання будівельник робіт буде УФСІ з коштів гранту Уряду Німеччини, які надаватимуться через німецький банк розвитку KfW у рамках поточного проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» та майбутнього проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IX».

Дрогобич не вперше підтримують міжнародні фундації та партнери. Таке партнерство є системним і побудовано на принципах відкритості та прозорості. Такі проєкти дозволяють забезпечити житлом осіб, які через непрості воєнні виклики втратили власні домівки. До прикладу, у Стебнику ще рік тому вдалось капітально відреконструювати житло для ВПО та вручити ключі для 32 щасливих сімей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...