• Головна
  • Дрогобицькі велогонщики вибороли нагороди в чемпіонаті Львівської області з велосипедного спорту
09:20, 18 серпня 2023 р.

Дрогобич прийняв чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шоссе, а також велогонку на призи заслуженого майстра спорту України, чемпіона Світу Ярослава Поповича.

Стартували змагання із Площі Ринок. Тут відбулась урочиста частина спортивного дійства. Учасників поблагословив отець Ігор Цмоканич.

Перемогу та першість спортсмени виборювали в індивідуальній та груповій гонках впродовж двох днів. Спортивний захід об’єднав понад 200 учасників різних вікових категорій. Дрогобицьку територіальну громаду представляли на цих змаганнях дві команди: СДЮШОР “Медик”, та EXTREME.

Кульмінацією дійства стало нагородження переможців.

Так, за результатами у чемпіонаті Львівської області з велосипедного спорту на шоссе у розділі індивідуальної гонки спортсмени Дрогобицької територіальної громади вибороли срібні і бронзові нагороди. Срібними призерами стали: Михайло Романов, Максим Венгрин, Анастасія Сатурова, Віктор Колесник, бронзовими медалями нагороджено: Назара Павича, Дениса Данилюка та Наталію Кошелєву.

У розділі групової гонки, які відбулися 13 серпня, серед юніорів на дистанції 77 км. 2-ге місце посів Максим Венгрин, на 3-тій сходинці Назар Павич, в категорії молодші юнаки на дистанції 31 км переможцем став Олександр Лепак. На цій же дистанції 3-тє місце виборов Павло Лозинський.

Серед дівчат у груповій гонці на дистанції 31 км переможницею стала Анастасія Сатурова, а на дистанції 54 км серед жінок перемогу отримала Наталія Кошелєва.

Окрім чемпіонату Львівської області з велосипедного спорту на шоссе, учасники змагалися у велогонці на призи заслуженого майстра спорту України, чемпіона Світу Ярослава Поповича. Тут було понад 300 учасників, найактивнішими шанувальниками велосипедного спорту виявилися ветерани, які колись були професійними спортсменами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію