• Головна
  • У Дрогобичі керівнику Краківського водоканалу Пйотру Зєнтарі вручили відзнаку «Почесний громадянин міста»
11:10, 25 серпня 2023 р.

У Дрогобичі керівнику Краківського водоканалу Пйотру Зєнтарі вручили відзнаку «Почесний громадянин міста»

У Дрогобичі керівнику Краківського водоканалу Пйотру Зєнтарі вручили відзнаку «Почесний громадянин міста»

З Дня Незалежності України – Дрогобич, його керівництво та мешканців міста підтримали та спільно долучились до відзначення патріотичних свят представники почесної делегації з Польщі, зокрема президент міста Кракова Яцек Майхровський та голова Акціонерного товариства «Краківський водоканал» – Пйотр Зєнтара.

Під час офіційної зустрічі із керівництвом міста Котермака та представниками польської громади у Дрогобичі – польська делегація взяла участь в урочистій сесії Дрогобицької міської ради, де почесними нагородами та відзнаками за вагомі досягнення та заслуги перед містом відзначили як дрогобичан так і почесного гостю – керівника «Краківського водоканалу» Пйотра Зєнтару.

У Дрогобичі керівнику Краківського водоканалу Пйотру Зєнтарі вручили відзнаку «Почесний громадянин міста», фото-1

Урочиста сесія відбулась у Львівському обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Патріотичний захід згуртував свідомих мешканців, керівництво міста на чолі з очільником громади Тарасом Кучмою, керівництво району, депутатів міста, а також депутата Львівської обласної ради Сергія Оленича, народну депутатку України Оксану Юринець та політикиню Парасковію Дворянин.

Святкове сесійне засідання розпочали внесенням Державного Прапора України та хвилиною мовчання за загиблими українськими захисниками.

Зі словом-благословенням на початку засідання вступив владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз.

Кульмінацією урочистого сесійного засідання стало вручення почесних відзнак. Так, відзнаку «Почесний громадянин Дрогобича» було вручено керівнику «Краківського водоканалу» – Пйотру Зєнтарі. Співпраця Краківського водоканалу з дрогобицьким підприємством розпочалася у 2017 році. Відтак партнерство між водоканалами двох міст переросло у тісні взаємовідносини між самими містами. З початком російської агресії перші слова підтримки та перші гуманітарні вантажі у Дрогобич скерував саме Краківський водоканал. Також Пйотр Зєнтара неодноразово відгукувався й на потреби ВПО, що мешкають у Дрогобичі та допомагав у підтримці українців, що мігрували через війну в Польщу. Постійну підтримку відчуває і Дрогобицький водоканал, оскільки краківські колеги систематично допомагають підприємству. Так, в Дрогобич було скеровано два автомобілі для довезення питної води мешканцям під час енергетичної кризи. Спільно реалізовано не один важливий проєкт. Підтримка від Кракова була і для медицини міста Котермака – Краків передав медикаментів та обладнання на суму в 1 млн 200 тис євро.

Цей день є дуже важливим для мене, адже до сьогодні я був лише почесним мешканцем Кракова. Сьогодні я відчуваю себе дуже гордим почесним громадянином Дрогобича. Це велика честь для мене, але це є також заслуга багатьох осіб, які зі мною працюють і долучені не лише до допомоги, а також до реальної співпраці. Маю надію, що після завершення війни, зможемо і надалі будувати сучасні європейські відносини та підтримувати ваш водоканал, ваших мешканців та українців загалом, – наголосив у своєму виступі-подяці Пйотр Зєнтара.

З почесною відзнакою та словами вдячності за багаторічне партнерство, свого колегу привітав й керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Також відзнаками «За меценатство та благочинність» нагородили дрогобичанина Юрія Мацигіна – керівника «Грейн Пласт Карпати», підприємства яке допомагало і допомагає в доправленні гуманітарних вантажів в Дрогобич із різних куточків світу. Аналогічну відзнаку вручили й Павлу Хоміку – представника підприємтсва «Грейн Пласт» в Перемишлі.

Відзнаками «За заслуги перед містом» нагородили Миколу Сурановича – заступника командира військової частини 1141 та Адама Хлопека – поляка з українським громадянством. Відомого вчителя та засновника суботньої школи імені Королеви Ядвіги у Дрогобичі.

Про важливість вручення найвищої нагороди Пйотру Зентарі та про підтримку українців у Кракові під час свого виступу розповів президент міст Яцек Майхровський.

Сьогодні у нас був дуже насичений день. Я зустрівся з військовими, які воювали на фронті – їхня мужність та героїзм – надихають. Ви не просто бороните кордони своєї держави – ви відстоюєте мир Європи та всього цивілізованого світу. Радіємо, що можемо підтримувати вас у цій непростій боротьбі. Одними з перших, хто надав допомогу Дрогобичу – був водоканал нашого міста, міста Кракова! І ми горді цим. Тож присвоєння звання «Почесного громадянина Дрогобича» Пйотру Зєнтарі – є виявом уваги та поваги вашого народу! Дякуємо! Слава Україні! – наголосив Яцек Майхровський.

Доповненням до урочистої частини сесії стали творчі номери від Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина» а також Муніципального камерного хору «Легенда», дитячого вокального ансамблю «Майбутнє» та

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...