• Головна
  • Школи Дрогобича та громади отримали дев’ять тисяч нових підручників
09:20, 1 вересня 2023 р.

Школи Дрогобича та громади отримали дев’ять тисяч нових підручників

Школи Дрогобича та громади отримали дев’ять тисяч нових підручників

Таку інформацію озвучив керівник відділу освіти Дрогобицької міської ради Роман Грицай. За його словами – у ці дні відділ освіти отримав першу партію підручників за програмою Нової української школи. Книги надійшли у кількості 9 тисяч примірників. Підручники розраховані на учнів 5-11 класів для різних предметів.

Навчальні заклади міста та громади уже отримали ці підручники, їх розподіляли в залежності від кількості школярів. Однак, поступлення підручників ще буде. Тому маємо сподівання, що в цьому навчальному році школярі навчатимуться за новими навчальними книгами від НУШ, – додав Роман Грицай.

Також за інформацією головного освітянина міста – цьогоріч кількість перших класів у територіальній громаді становитиме 47. Учнів, які вперше переступлять поріг шкіл – 1090, серед них і діти з числа ВПО. Загалом в освітніх закладах громади навчатиметься 12 167 учнів.

Що стосується першовересневих урочистих лінійок, то у відділі освіти стверджують – свято знань ніхто не скасовував, кожен навчальний заклад проводить лінійки на свій розсуд, зазвичай у патріотичному форматі.

За вимогою Міністерства освіти та науки України – у цьому навчальному році на територіях, які не є окуповані та не постраждали від російської агресії – форма навчання має бути виключно очною. Про змішану та дистанційну форми – питання наразі не порушують. За дистанційною формою можуть навчатись лиш ті учні, які через війну виїхали закордон, однак прагнуть продовжити навчання у рідних школах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...