• Головна
  • Гімназію №5 очолила Леся Подобінська
10:53, 19 вересня 2023 р.

Гімназію №5 очолила Леся Подобінська

Гімназію №5 очолила Леся Подобінська

Днями колективу Гімназії №5 імені Героя України генерал-майора С. Кульчицького представили нову очільницю закладу – Лесю Подобінську.

Нову директорку освітянському колективу Гімназії представив керівник відділу освіти Роман Грицай. На зустрічі були присутні міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови з соціальних та гуманітарних відносин Юрій Кушлик.

Коли слово взяла нова керівниця навчальної установи Леся Подобінська то коротко розповіла педагогічному колективу про себе та свій шлях в освіті. Зокрема, до нового призначення Леся Подобінська два роки очолювала Гімназію №11 у Стебнику. На початку своєї освітянської кар’єри працювала в садочку «Журавлик» та училищі №19. У своєму виступі перед колективом нова керівниця зазначила, що цінує щирість та довіру у відносинах і сподівається на плідну співпрацю.

Колектив для мене – єдиний організм, який має працювати злагоджено, в унісон та в підтримку один одного. Наш вчительський колектив – це як уособлення матері, яка плекає дитя, а їх у нас, Богу дякувати, багато. Ми спільно маємо плекати майбутнє нашої нації, сіяти зерна знань в них. Тому щиро надіюсь на Вашу співпрацю, надіюсь на порозуміння та хочу бути почутою і чути вас. Якщо з цим у нас все буде добре, то робота налагодиться і вийде на новий рівень, – наголосила Леся Подобінська.

Під кінець зустрічі відбулась неформальна розмова педагогічного колективу із керівництвом громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...