• Головна
  • У Дрогобичі на дошкільному благочинному ярмарку вдалось зібрати 48 тис.грн, за які придбали ліки для ЗСУ
09:42, 19 жовтня 2023 р.

У Дрогобичі на дошкільному благочинному ярмарку вдалось зібрати 48 тис.грн, за які придбали ліки для ЗСУ

У Дрогобичі на дошкільному благочинному ярмарку вдалось зібрати 48 тис.грн, за які придбали ліки для ЗСУ

Завдяки креативності та творчості дітей 20-ти дошкільних закладів Дрогобицької громади, які об’єдналися і організували в кінці вересня спільний благодійний ярмарок «Майстерня добрих справ», вдалось акумулювати понад 48 тис.грн.

Зібрані кошти скерували на закупівлю необхідного медичного обладнання та ліків для ЗСУ.

Колективи садочків долучилися до ярмарку по-різному. Хтось оголосив збір коштів у спільноті батьків і освітян, хтось організував цікавий еко-проєкт. Хтось випікав, готував різні смаколики, які реалізовував на ярмарку. Також було організовано майстер-класи для дітей з виготовлення вервиці у вишитих торбинках та виготовлення оберегів для воїнів. Чимало творчих діток створили малюнки та пейзажі із побажаннями для мужніх захисників. Усі патріотичні речі, виготовлені дітьми, зібрали та передадуть на передові позиції фронту.

Що стосується коштів акумульованих від продажу смаколиків та патріотичної продукції на ярмарку – то їх скерували на закупівлю медичних препаратів для ЗСУ, повідомила Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР. Придбали ліки, засоби для профілактики сезонних недуг, засоби для діагностування поранених, а також медичні прилади: електрокардіограф, отоскопічний набір та 7 механічних тонометрів. Із необхідними медичними препаратами та приладами воїни почуватимуть себе у більшій безпеці та відчують турботу від українських діток із міст в тилу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...