• Головна
  • У ліцеї №2 провели змагання з настільного тенісу
08:47, 20 жовтня 2023 р.

У ліцеї №2 провели змагання з настільного тенісу

У ліцеї №2 провели змагання з настільного тенісу

У межах проекту «В здоровому тілі здоровий дух» на базі ліцею №2 відбулись підсумкові змагання з настільного тенісу серед навчальних закладів-учасників проекту.

Спорт на сьогоднішній день серйозно допомагає дітям долати стреси та психоемоційне навантаження і хоча б на хвильку відволікатись від жахіть війни. Змагання пройшли на високому рівні, діти отримали велику кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Приймаюча сторона, в особі директорки ліцею Лариси Панькевич, забезпечила високий рівень організації та теплий прийом учасників. Головний суддя змагань, тренер Дрогобицької ДЮСШ ім. Боберського Петро Ярошко та начальниця відділу з питань фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – забезпечили допомогу в організації та проведенні змагань.

Як зазначив менеджер КУ «Інститут міста Дрогобича» Тарас Перхун україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» має на меті знизити рівень поширення неінфекційних захворювань та смертності від них в Україні.

Проєкт складається з трьох компонентів і націлений на те, щоб:

– сприяти формуванню якісних політик щодо здоров’я;
– покращити можливості первинної ланки медицини, надавати сервіси, орієнтовані на пацієнтів;
– збільшити спроможність громад щодо проведення кампаній зі зміни поведінки та адвокації у темі здоров’я.

Проєкт впроваджується Консалтинговою групою GFA у співпраці з Університетськими клініками Женеви, Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та агенцією One Health за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

В Дрогобицькій громаді проєкт реалізує ГО «Затишне місто» у співпраці з КУ «Інститут міста Дрогобича» та Дрогобицькою міською радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...