• Головна
  • Медичні заклади Дрогобича та Стебника оглянула заступниця Міністра з питань євроінтеграції Марина Слободніченко
08:08, 23 жовтня 2023 р.

Медичні заклади Дрогобича та Стебника оглянула заступниця Міністра з питань євроінтеграції Марина Слободніченко

Медичні заклади Дрогобича та Стебника оглянула заступниця Міністра з питань євроінтеграції Марина Слободніченко

Марина Слободніченко, заступниця Міністра з питань євроінтеграції із робочим візитом відвідала Дрогобицьку міську лікарню №1 та Стебницьку міську лікарню.

У КНП «Дрогобицька міська лікарня» №1 заступниці Міністра продемонстрували роботу кабінету фіброгастроскопії, лабораторії, палати динамічного спостереження, кабінету комп’ютерної томографії, УЗД та рентген кабінету. Також оглянули терапевтичний корпус, відділення інтенсивної терапії та кардіологічне відділення, яке уже на стадії завершення після ремонту.

Також під час зустрічі посадовці розповіли Марині Слободніченко про гостру потребу у другому ангіографі для діагностики судин головного мозку та можливості проведення втручань при інсультах.

Зазначимо, що ангіографічне обладнання дозволяє оперативно обстежувати та лікувати пацієнтів із патологією судин різних органів і систем, а також визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

– Хочу зауважити, що у лікарнях Дрогобича та Стебника зроблена колосальна робота, в результаті якої медзаклади не лише оновлюються, а й набувають вигляду сучасних медичних установ. Приємно бачити, що лікарні відновлюються, де все продумано з любов’ю до пацієнтів. Також важливим є те, що медичні заклади подбали про автономність під час відключень електроенергії. Це свідчить про професіоналізм та насамперед турботу про пацієнтів, – зазначила Марина Слободніченко.

Перебуваючи у Стебницькій міській лікарні Марину Слободніченко ознайомили з роботою відділення інтенсивної терапії, діагностичного відділення, хірургічного та психоневрологічного відділення. У ході огляду закладів охорони здоров’я посадовці розповіли заступниці Міністра про те, як відбулась реорганізація медичних закладів у громаді, позитивний вплив медичної реформи та як вдалось зберегти Стебницьку міську лікарню та її персонал.

Також до візиту посадовиці долучився і Роман Ілик, доктор медичних наук та засновник стоматологічної клініки «Рома», де проводять комплексне стоматологічне лікування та лікування уві сні. Це дозволяє спеціалістам працювати з дітьми та дорослими, що страждають на такі захворювання, як епілепсія, аутизм, ДЦП, синдром Дауна, вади серця, розлади ментального здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...