• Головна
  • У Дрогобичі двом заявникам виплатять компенсацію за пошкоджені об’єкти, які постраждали внаслідок російської агресії
09:11, 24 жовтня 2023 р.

У Дрогобичі двом заявникам виплатять компенсацію за пошкоджені об’єкти, які постраждали внаслідок російської агресії

Відбулось перше засідання Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Дрогобицької міської територіальної громади.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 195 від 15.08.2023 року (зі змінами) створено та затверджено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Комісією було розглянуто 2 заяви від постраждалих осіб про надання компенсації за пошкоджене майно, яке постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

По кожній заяві складено акти обстеження, внесено об’єкти до Реєстру пошкодженого та знищеного майна та визначено розмір компенсації за відновлення пошкодженого об’єкта на підставі чек-листа, який є додатком до постанови Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023.

Всі заяви пройшли перевірку, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023.

За підсумками засідання прийнято рішення про надання компенсації двом заявникам на загальну суму 52 062,73 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...