• Головна
  • У Дрогобичі реалізовують спортивний проєкт «Шкільні ліги»
08:55, 27 жовтня 2023 р.

У Дрогобичі реалізовують спортивний проєкт «Шкільні ліги»

У Дрогобичі реалізовують спортивний проєкт «Шкільні ліги»

У Дрогобицькій громаді втілили в життя масштабний спортивний проєкт «Шкільні ліги», який покликаний підвищити зацікавленість школярів заняттями із різних видів спорту та популяризувати фізичну активність серед підростаючого покоління.

До спортивних шкільних ліг залучають усі заклади загальної освіти Дрогобицької територіальної громади. Вік школярів-учасників – 6-7 класи та старші.

«Шкільні ліги» відбуватимуться із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, бадмінтону. Про це інформує начальниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна.

В ході реалізації програми, кожен заклад загальної середньої освіти Дрогобицької громади формуватиме збірні шкільні команди з чотирьох видів спорту, які в подальшому змагатимуться між собою за Кубок Дрогобицької громади.

Ліги проводитимуть в три етапи. Підсумковим етапом стануть фінальні ігри за Кубок ліги Дрогобицької громади, який щороку переходитиме до найсильнішої команди.

Переможці змагань отримають нову спортивну форму для чоловічого та жіночого складу команди, а також спортивний інвентар з конкретного виду спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...