• Головна
  • У Дрогобицькій громаді тривають змагання серед школярів у межах проєкту «Шкільні спортивні ліги»
09:07, 20 листопада 2023 р.

У Дрогобицькій громаді тривають змагання серед школярів у межах проєкту «Шкільні спортивні ліги»

У Дрогобицькій громаді тривають змагання серед школярів у межах проєкту «Шкільні спортивні ліги»

Третій тиждень поспіль у Дрогобицькій громаді реалізовують масштабний спортивний проєкт «Шкільні спортивні ліги». Свою першість у волейболі доводять команди дівчат із різних навчальних закладів громади. Загалом у волейбольних змаганнях беруть участь учні 9-10 класів. Першими у волейболі свої навички та уміння демонстрували хлопці, а після них – дівчата.

Як розповіла керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – загалом змагання відбуваються за так званим районним методом (навчальні заклади умовно поділили на три райони), згідно підтвердження участі команд у боротьбі.

Переможці районних змагань потрапляють у фінальний етап «Шкільних спортивних ліг» та продовжать боротися за перехідний Кубок чемпіона.
Загалом, фінальні змагання з волейболу у «Шкільних спортивних лігах» серед хлопців та дівчат відбудуться 24 листопада о 12:00 на базі спортивного залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Додамо, масштабний проєкт «Шкільні ліги», який цьогоріч реалізовує в Дрогобицькій громаді відділ фізичної культури та спорту ДМР, відбуватиметься із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...