• Головна
  • У Дрогобичі відбувся круглий стіл для активних та небайдужих голів ОСББ
09:52, 1 грудня 2023 р.

У Дрогобичі відбувся круглий стіл для активних та небайдужих голів ОСББ

У Дрогобичі відбувся круглий стіл для активних та небайдужих голів ОСББ

У приміщенні «Дія.Центру» за ініціативи КУ “Інститут міста Дрогобича” спільно з Департаментом міського господарства та управлінням інвестицій та економічного розвитку було організовано кругли стіл на тему проблем ОСББ, їхніх головних завдань та шляхів вирішення.

Модератором заходу виступив менеджер КУ «Інститут міста Дрогобича» Тарас Перхун. Він навів дані, що станом на 1 листопада 2023 р в Дрогобицькій громаді зареєстровано 197 ОСББ в 229 будинках, що становить 22,1 % від загальної кількості багатоквартирних будинків міста.

Завдяки активності голів ОСББ та проєкту ЄС/ПРОН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» – у місті успішно який рік поспіль реалізовують проєкт із тепломодернізації житлових будинків.

Також, завдяки проєкту від Фонду енергоефективності та програмі «Енерго дім» дві багатоповерхівки Дрогобича із 6 вибраних по всій Україні – успішно реалізували тепломодернізацію своїх висоток. Такий крок довзволив мешканцям економити тепло та кошти, витрачені на енергоресурси.

Також впродовж дня під час круглого столу було порушено низку інших актуальних питань для голів ОСББ та наголошено на важливості проводити подібні зустрічі частіше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...