![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
08:39, 11 січня
У Дрогобичі розпочав роботу Пункт Незламності на Майдані Шевченка
![У Дрогобичі розпочав роботу Пункт Незламності на Майдані Шевченка У Дрогобичі розпочав роботу Пункт Незламності на Майдані Шевченка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Через погіршення погодних умов на Львівщині почали роботу 10 мобільних Пунктів Незламності. У них можна загрітися, зарядити мобільний телефон, випити гарячого чаю та перечекати у теплі негоду або ж дочекатися свого транспорту. На час погіршення погоди – Пункти працюють цілодобово.
У Дрогобичі Пункт Незламності зафункціонував на Майдані Шевченка, він обладнаний усім необхідним. У Пункті постійно несуть чергування надзвичайники, які готові надати мешканцям необхідну допомогу та запропонувати гарячий чай.
Мобільні Пункти Незламності є підсиленням стаціонарних Пунктів, яких у області є понад 850. Стаціонарні Пункти Незламності на Львівщині та на Дрогобиччині зокрема також уже зафункціонували. Зазвичай вони розміщені у навчальних закладах громади та у Народних домах. Головне їхнє завдання – надавати прихисток у час погіршення погодних умов та на час блекаутів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...