• Головна
  • Почніть новий рік разом із CT Agency: отримайте до 20% знижки на таргетовану та контекстну реклами вашого бізнесу
Реклама
09:00, 23 січня

Почніть новий рік разом із CT Agency: отримайте до 20% знижки на таргетовану та контекстну реклами вашого бізнесу

Реклама
Почніть новий рік разом із CT Agency: отримайте до 20% знижки на таргетовану та контекстну реклами вашого бізнесу

Реклама в Інтернеті нині займає своє заслуговано високе місце в переліку найефективніших способів просування будь-якого бізнесу. Безліч компаній одна з перед одної використовують рекламу у соц. мережах та в Google з метою просування своїх брендів та розвитку бренду й звісно залучення все нових клієнтів. Навіть само використання зараз не є запорукою успіху. Конкуренція в рекламі таа висока що потрібно робити рекламні компанії ще вишуканими і з кожним разом ще глибше продумувати маркетингову компанію, для чого наймають високоякісних спеціалістів.  Але результат завжди того вартий. 

Проте все ж залишаються представники бізнесу, які з невідомих нам причин продовжують ігнорувати важливість користування цією рекламою. Можливість платити тільки за результат, рекламуватися тільки для тих людей хто зацікавлений в продукті та послузі, мати чіткі показники ефективності рекламної компанії та головне самостійно регулювати обсяги залучення клієнтів - це і ще багато іншого дають дають таргетована та контекстна реклама. І чомусь велика кількість підприємців або не використовують цей інструмент або користуються їм не правильно.    

Для того, щоб хоч якось спонукати вас до рішучих дій на шляху до успішного розвитку справи вашого життя, в наш непростий час агентство CT Agency, з яким можливо познайомитися за посиланням – https://www.ctagency.com.ua/, вирішило підтримати українських підприємців та зробити для кожного з них передноворічну знижку у 20% продовж Січня місяця. Далі про все по порядку.

Що собою представляють контекстна та таргетована реклама?

Основна мета цих різновидів рекламування – ненав'язливого притягування в мережі інтернет клієнтів. Проте вони відрізняються різними методами пошуку нових клієнтів та майданчиками розміщення. Контекстна реклама – різновид реклами, яка відображається в самій пошуковій системі, виходячи із інтересів користувачів з запитами потенційних клієнтів. Реклама дає бізнесу змогу розміщення посилань на його сайт або ж товар чи додаткову інформацію вгорі пошукової видачі Google аби потенційний замовник міг одним із перших побачити пропозицію саме цієї компанії.

Водночас таргетована реклама є рекламою в соц.мережах, котра направлена на певну цільову аудиторію. Згадану рекламу ми з вами щоденно бачимо в стрічках чи рекламних блоках таких соцмереж як Facebook та Instagram, TikTok й навіть Pinterest. Це один із найпопулярніших інструментів просування саме завдяки тому, що кожного дня користувачі тут активно споживають контент та здійснюють різноманітні покупки. І перший, і другий вид реклами ефективні за умови, що ними займаються професіонали своєї справи з успішним досвідом роботи. Саме таким профі нині є доволі відоме в Україні агентство CT Agency.

Головні переваги з CT Agency

CT Agency – сучасне агентство, яке маючи потрібний у роботі досвід, знання та навички, робить все для надання своїм клієнтам корисних та справді потрібних їм послуг. Результат цих послуг дозволить завжди отримувати задоволення та виключно суцільний позитив для розвитку різноформатного бізнесу. Серед переваг компанії та співпраці з нею:

  • 15-річний досвід роботи;

  • гарантія очікуваного клієнтами результату;

  • індивідуальний підхід до роботи та кожного окремого клієнта, найвищий рівень сервісу;

  • гарантія комфортної співпраці задля досягнення хорошого співробітництва;

  • широкий перелік послуг та їх демократична вартість.

В компанії працює команда справжніх професіоналів своєї справи, які завжди на 100% відповідають за результат. Це фанатики своєї роботи, які обожнюють та люблять те, чим вони займаються. Обравши для співпраці CT Agency, ви можете розраховувати на те, що спеціалісти агентства роблять свою роботу з повною віддачею. Це агенція діджитал-маркетингу з 15 річним досвідом, яка допомагає бізнесу зростати. Тому не втратьте вашої унікальної можливості! Зробіть впевнений крок разом з агенцією, адже CT Agency – це ключ до успіху вашого бізнесу.

Разом з агентством завдяки контекстній та таргетованій рекламі у вас вийде збільшити кількість звернень у вашу компанію, досягти зростання чисельності підписників та зростання трафіку з конверсіями. Окремо не варто забувати про збільшення переходів на сайт та запитів у ТОП видачі Google, ну і як результат збільшення продажів та зростання впізнаваності вашої компанії на сучасному українському ринку.

Переходьте на сайт і залиште заявку, і в CT Agency залюбки розкажуть, як саме та чим вам можуть підвищити ефективність вашого бізнесу.

Є питання? Пишіть представнику агенції прямо в Телеграм або ж телефонуйте на номер +38 (067) 000-00-01 чи на +38 (068) 248-61-68.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таргетована реклама #контекстна реклама #налаштування #реклама в інтернеті #маркетинг #лідогенерація
Оголошення
live comments feed...