• Головна
  • Скільки коштів вдалось акумулювати у 2023 році від платного паркування у місті
11:01, 23 січня

Скільки коштів вдалось акумулювати у 2023 році від платного паркування у місті

Скільки коштів вдалось акумулювати у 2023 році від платного паркування у місті

Четвертий рік поспіль у Дрогобичі функціонують платні паркувальні зони на центральних вулицях міста. Мова іде про парковки на вулицях М.Лисенка, І.Франка, Д.Галицького, а також Шолом-Алейхема та в центральній частині міста – заїзд з вулиці І.Мазепи.

На платних паркувальних зонах встановлено паркомати, які дозволяють водієві оплатити зайняте місце.

Обслуговує платні паркувальні майданчики в місті Котермака КП «Служба муніципального управління». Там повідомили, що за минулий рік – із січня по грудень дохід від діяльності підрозділу з паркування склав 2 млн.667 тис.грн. Із них – КП «СМУ» сплатило податків до бюджетів усіх рівнів із діяльності підрозділу з паркування – 2 млн.577 тис.грн. Із них: ПДФО – 132 тис.700 грн, ЄСВ – 100 тис.60 грн, військовий збір – 11 тис.100 грн, збір за паркування – 1 млн.888 тис.грн.

У КП «СМУ» стверджують – платні зони паркування найперше покликані розвантажити центральні вулиці міста Дрогобича від хаотичного скупчення транспорту.

За словами керівника КП «СМУ» Володимира Суди  – на усіх платних паркувальних майданчиках допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.

У випадку несплати – передбачений штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування, тобто 200 грн. ( згідно ст.152-1 КупАП). Штрафи виписує відділ контролю та безпеки Департаменту міського господарства. Там стверджують, що за минулий рік розглянули 4 777 адміністративних справ про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 3 ст. 122 КУпАП та ч. 1 ст. 152-1 КУпАП. За порушення правил паркування громадянами сплачено 1 млн. 467 тис. грн.

Додамо, від плати за паркувальне місце звільнено спецавтотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, аварійного спеціалізованого транспорту міських комунальних служб тощо). А також транспортні засоби, якими керують особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким передано право керування автомобілем тощо. А також мешканці будинків, розташованих (прилеглих) вздовж меж проїжджої частини вулиць, на яких відведено місця для платного паркування.

Окрім цього, на інтернет-порталі ДМР у рубриці «Smart City» доступна інтерактивна мапа парковок міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...