• Головна
  • У Дрогобицькому пологовому будинку капітально відремонтували один із родзалів 23 Січня 13:16
08:08, 26 січня

У Дрогобицькому пологовому будинку капітально відремонтували один із родзалів 23 Січня 13:16

У Дрогобицькому пологовому будинку капітально відремонтували один із родзалів 23 Січня 13:16

У Дрогобицькому пологовому будинку осучаснили один із родзалів. У ньому провели капітальний ремонт: замінили плитку на стінах та підлозі, поміняли електропроводку, освітлення, встановили сучасну раковину та оновили систему подачі кисню. Як розповів завідувач пологового відділення Роман Ігнатишин – родзал потребував ремонту доволі давно, оскільки останній у ньому робили 15 років тому. З капітальним ремонтом та сучасним обладнанням пологова зала стала більш затишнішою та комфортною, як для породіль так і для якісної роботи медперсоналу.

Капітальні ремонтні роботи вдалось здійснити завдяки частково виділеним коштам адміністрації КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1», а також коштів медперсоналу пологової установи та небайдужих благодійників.

У Дрогобицькому пологовому будинку капітально відремонтували один із родзалів 23 Січня 13:16, фото-1

Офіційне відкриття оновленого родзалу відбулось минулого тижня, під час так званого Дня відкритих дверей, на який запросили майбутніх породіль, щоб продемонструвати якість надання медичних послуг в пологовій установі міста. Паралельно, присутніх ознайомили із Школою майбутнього батьківства, яка тут функціонує.

Сучасний родзал забезпечений необхідною новітньою апаратурою – це і столик з підігрівом для новонароджених, кардіотокограф, ліжко трансформер для породіль, кювези для новонароджених, які допомагають підтримувати необхідну температуру тіла та інші. У пологовому будинку міста налічується 5 родзалів, тож ще 4 потребують якісного ремонту. Загалом, щорічно намагаємось якісно змінювати пологовий будинок, здійснювати певні види ремонтних робіт, осучаснювати апаратуру – усе для комфорту породіль та медперсоналу, – додає Роман Ігнатишин.

Окрім цього, другий рік поспіль породіллям, які народжують у Дрогобицькому пологовому будинку за міською програмою вручають так звані пакунки допомоги для новонароджених. Пакунки отримують як місцеві жінки так і жінки з числа ВПО – в такий спосіб в Дрогобичі підтримують у час війни молоді родини.

Додамо, нещодавно у КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» фінішували роботи із тепломодернізації фасаду приміщення хірургічного корпусу, які допоможуть зменшити енерговитрати лікарні. До цього – у лікарняній установі оновили покрівлю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...