• Головна
  • Відбулась чергова зустріч групи взаємопідтримки матерів та дружин безвісти зниклих військовослужбовців
08:39, 1 лютого

Відбулась чергова зустріч групи взаємопідтримки матерів та дружин безвісти зниклих військовослужбовців

Відбулась чергова зустріч групи взаємопідтримки матерів та дружин безвісти зниклих військовослужбовців

Відновили внутрішню гармонію та доторкнулись до світу прекрасного – з ініціативи Психологічної служби Дрогобицького міського центру соціальних служб у Галереї сучасного мистецтва відбулася чергова зустріч групи взаємопідтримки матерів та дружин безвісти зниклих військовослужбовців. Під час творчої імпрези присутні стали активними учасниками арт-терапевтичного заняття, а саме майстер-класу з бісероплетіння та мистецтва силяння.

Бісероплетіння – одна із особливих технік арт-терапії, яка допомагає віднайти внутрішні ресурси, подолати певні побоювання, тривожність, відновити душевну рівновагу.

У процесі створення власних виробів дружини та матері Героїв ділилися своїми переживаннями та досвідом, дієвими способами самодопомоги та мотивації.

Цікавим вкрапленням творчого заняття стала презентація майстрині традиційних прикрас Віталії Олійник, яка закцентувала увагу присутніх на особливостях та ролі народного мистецтва, а також виробах ручної роботи.

Під керівництвом майстринь художньої школи учасники творчого заходу опанували нову техніку бісероплетіння. Спільностворенна щира та творча атмосфера «зарядила» всіх позитивом, відновила душевну гармонію, адже мистецтво «проганяє зиму з людських душ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...