• Головна
  • Навчальні заклади Дрогобицької територіальної громади на карантин не закриватимуть
11:09, 2 лютого

Навчальні заклади Дрогобицької територіальної громади на карантин не закриватимуть

Навчальні заклади Дрогобицької територіальної громади на карантин не закриватимуть

На Львівщині фіксують чималі показники гострих респіраторних захворювань. Впродовж останніх кількох тижнів зростання кількості недужих тримається на сталих високих показниках і на Дрогобиччині. Так, за словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби – під кінець минулого тижня ГРВІ та грип діагностували в 320 недужих. Із них 105 випадків захворювання серед осіб віком 60+, а 87 недужих виявлено серед дітей дошкільного та шкільного віку 5-14 рр. Однак, така картина захворюваності не є повною, оскільки не всі недужі звертаються за медичною допомогою і проходять обстеження.

Як розповіли у відділі освіти ДМР – навчальні заклади громади щоденно моніторять показники щодо захворюваності дітей через ГРВІ та грип. У випадку відсутності більше 20% дітей має бути ухвалине рішення про перехід на віддалене навчання терміном від 7 до 10 днів.

У відділі освіти Дрогобича зазначають, наразі, у жодному навчальному закладі Дрогобицької територіальної громади практично ніде не перевищені показники по захворюваності дітей. Є окремі класи, де добавляється 1-2 недужих, натомість виходять на навчання ті діти, які уже перехворіли. У двох школах територіальної громади є по одному-два класи, де показники захворюваності практично на межі. Тож є рекомендація відділу освіти цим класам перейти на кілька днів на дистанційну форму навчання, щоб розірвати ланцюг захворюваності серед учнів.

Аналогічна ситуація із садками міста. Наразі, в жодній дошкільній установі не перевищений поріг захворюваності серед дітей.

Додамо, у цьогорічному епідсезоні циркулює грип типу А. Серед його ускладнень, які найчастіше виявляють у хворих: важкі пневмонії, висока температура тіла, яку не вдається збити жодними медикаментами та носові кровотечі. Особливо це стосується дітей. За твердженнями медиків міста – усім недужим із першими ознаками захворюваності: ломотою в тілі, підвищеною температурою, головними болями та іншими – слід звертатись за допомогою до сімейних лікарів та не займатися самолікуванням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...