• Головна
  • У парку села Унятичі видалять аварійні дерева
08:02, 12 лютого

У парку села Унятичі видалять аварійні дерева

У парку села Унятичі видалять аварійні дерева

Сучасний стан зелених насаджень громади має достатньо проблем, основною з яких є старіння дерев, що призводить до накопичення сухостою, надмірної загущеності, зниження їх декоративності та естетичної цінності.  Як інформують у відділі безпеки та контролю Департаменту міського господарства – переважна більшість скверів, садів, парків у Дрогобицькій громаді були закладені в 60–80-ті роки минулого століття і нині значна частина цих дерев мають вік 50 і більше років. При цьому критичний вік дерев у міських насадженнях – 60-70 р.

Уже зараз у населених пунктах громади необхідно терміново видалити десятки аварійних дерев і таких, що досягли вікової межі та провести реконструкцію скверів, садів, внутрішньо-квартальних зелених зон. Також  впродовж останніх років спостерігається погіршення екологічних умов зростання рослин унаслідок частіших і триваліших проявів несприятливих погодних умов (посуха, вітролом).

З метою впорядкування парку у с. Унятичі, запобігання падінню аварійних дерев та відповідно попередження завдання шкоди майну громади і самим мешканцям, комісією з обстеження зелених насаджень 28 грудня 2023р. було здійснено перевірку дерев на території парку на предмет обрізання крон та видалення аварійних дерев.

За результатами роботи комісії відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 1 серпня 2006 р., за погодженням з Державною екологічною інспекцією у Львівській області, встановлено, що тринадцять сухостійних аварійних дерев на території парку дитячих розваг, що на вул. Парковій у с. Унятичі, досягли вікової межі та становлять загрозу для здоров’я та життя людей, про що складено відповідний акт.

Також поруч зі сценою, яка знаходиться у парку, виявлено дерева із суховершинними аварійними кронами, які потребують санітарного обрізання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...