• Головна
  • Епідситуація на Дрогобиччині: кількість хворих на грип за останній тиждень виросла на 40%
08:05, 12 лютого

Епідситуація на Дрогобиччині: кількість хворих на грип за останній тиждень виросла на 40%

Епідситуація на Дрогобиччині: кількість хворих на грип за останній тиждень виросла на 40%

Який тиждень поспіль на Львівщині, загалом, та Дрогобиччині, зокрема, фіксують чималий приріст недужих на грип. Так, в області кількість хворих за останній тиждень виросла на 70%. Що стосується Дрогобиччини – то маємо ріст недужих на грип в 40%.

Епідпороги захворюваності уже перевищені на території Львівського, Яворівського та Стрийського районів. Найбільша частка хворих – серед вікової групи 5-14 років (28%) та 30-64 роки (27%).

Уже сьогодні медики стверджують – сезон захворюваності на ГРВІ, грип та коронавірус може тривати до квітня-травня. Тож недуг варто не просто остерігатись, але й зробити щеплення, хто ще не вакцинувався. В період циркуляції вірусів рекомендують уникати місць масового скупчення людей, особливо це стосується тих, хто в зоні ризику та має супутні хронічні проблеми із здоров’ям.

Як зазначають медики –  цьогорічний штам грипу характеризується ускладненнями, серед яких виділяють: важкі пневмонії, висока температура тіла, яку не вдається збити, сильний кашель тощо. Тож ретельне обстеження та своєчасне звернення за кваліфікованою медичною допомогою до сімейних медиків – відіграють важливу роль та пришвидшують процес одужання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...