• Головна
  • Сучасний дитячий простір Дрогобицької бібліотеки-філії № 1 оглянули представники UNICEF Ukraine
08:03, 13 лютого

Сучасний дитячий простір Дрогобицької бібліотеки-філії № 1 оглянули представники UNICEF Ukraine

Сучасний дитячий простір Дрогобицької бібліотеки-філії № 1 оглянули представники UNICEF Ukraine

Бібліотеки міста давно перестали бути традиційними просторами для читання – тут успішно реалізовують низку креативних проєктів та розширюють спектр діяльності, щоб зацікавити ще більше коло користувачів.

Так, у двох бібліотеках Дрогобича успішно функціонує сучасний простір для малечі – «Бібліоняня».

Останній із них відкрили в Дрогобицькій бібліотеці-філії №1, що на вулиці Грушевського, під завершення минулої осені.

За сприяння Міжнародного фонду UNICEF Ukraine – тут облаштували яскравий простір для дітей, де проводять захоплюючі майстер-класи, цікаві читання поезії, розвивають творчість та надихаються книгами.

Для облаштування оновленого простору – Міжнародна фундація передала бібліотеці технічне оснащення на 85 тисяч гривень, серед якого – проектор, колонка, екран, планшет, ноутбук, принтер та канцтовари.

Зі сторони міста було виконано домовленість та підготовлено приміщення бібліотеки під «Бібліоняню» – здійснено ремонт та оновлено вбиральню.

Оглянути як функціонує сучасний простір у бібліотеці цього тижня у Дрогобич завітав новий голова представництва UNICEF в Україні Мунір Мамедзаде. Директор бібліотеки-філії №1 Наталія Данчівська розповіла гостям про основні напрямками реалізації проєкту «Бібілоняня», як тут здійснюють навчання дітей через гру, активне дозвілля, проводять майстер-класи та читання для дошкільнят та учнів молодшого шкільного віку.

Своєю чергою керівництво міста звернулось до представників Міжнародної фундації із проханням посприяти в реалізації аналогічного проєкту в Стебнику, оскільки там також чимало діток, які хотіли б бачити в місцевій бібліотеці осучаснений дитячий простір.

Представники фундації UNICEF Ukraine залишились задоволені усім побаченим та зробили для себе висновки, що і надалі впроваджуватимуть такий потрібний задум у життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...