• Головна
  • У Дрогобичі презентували Електронний Пантеон Героїв
08:23, 26 лютого

У Дрогобичі презентували Електронний Пантеон Героїв

У Дрогобичі презентували Електронний Пантеон Героїв

Людина жива доти, доки живе пам’ять про неї… Минуло десять років з часу кривавих розстрілів Революції Гідності та два роки з часу повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю.

Чимало мешканців Дрогобицької громади стали на захист України від ворога та боронили її ціною власного життя. Кожного полеглого захисника рідна громада зустрічає з почестями та навколішки віддає шану їхньому героїзму.

Щоб зберегти пам’ять про кожного Героя, який вже не з нами, у Дрогобичі розробили Електронний пантеон Героїв.

Це окремий інтернет-портал, пов’язаний з сайтом міської ради, який містить коротку біографію про кожного Героя, світлини, спогади рідних, побратимів, інформацію про місце служби, позивний, бойові відзнаки та нагороди, деталі загибелі та місце поховання Героїв.

Над його створенням працювало управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій, спільно з відділом соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей.

Збір інформації та фото проводили за попереднім погодженням з родинами загиблих Героїв.

Функціонал сайту, його наповнення та доступні фільтри представила керівниця управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій Наталія Даців.  Журналісти мали змогу ознайомитись з комп’ютерною та мобільною версіями сайту та задати питання, які їх цікавлять щодо Електронного пантеону, а також про Алею Пам’яті, яку планують відкрити незабаром у Парку Степана Бандери.

На порталі Електронного пантеону зібрано інформацію про 129 полеглих Героїв, які були вихідцями Дрогобицької громади, проживали тут, або доклались до її розвитку та загинули в боротьбі з російським ворогом в період з 2014 року.

Жодних коштів на розробку Електронного пантеону Героїв з бюджету Дрогобицької громади витрачено не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...