• Головна
  • Під облаштування нової дороги, яка з’єднає Володимира Великого з Парковою розчистять вулицю Винниченка
08:54, 27 лютого

Під облаштування нової дороги, яка з’єднає Володимира Великого з Парковою розчистять вулицю Винниченка

Під облаштування нової дороги, яка з’єднає Володимира Великого з Парковою розчистять вулицю Винниченка

Комунальні служби Дрогобича проведуть розчистку території вулиці Винниченка, яка знаходиться позаду шиномонтажу на перетині вулиць Винниченка та Володимира Великого, від самосівів та самовільно встановлених тимчасових споруд.

Відповідне рішення було прийняте з метою підготовки території під облаштування нової дороги, яка з’єднає вулицю Володимира Великого з вулицею Парковою – згідно генплану міста.

Як зазначили в Дільниці зеленого господарства КП «СМУ», станом на сьогоднішній день територія зайнята самосівами дерев та кущів, а також самовільно встановленими тимчасовими спорудами – парканцями та городами. Мешканці мікрорайону обробляли тут землю, однак користувались нею без будь-яких дозволів, шляхом самозахоплення.

Так як територію потрібно розчистити та підготувати до подальших робіт з облаштування дороги – мешканців просять звільнити самовільно зайняті земельні ділянки. До кінця лютого користувачі можуть забрати встановлені раніше тимчасові об’єкти та здійснити пересадку кущів чи дерев, які хочуть зберегти.

Також мешканців міста, які користувались досі земельними ділянками, просять не розпочинати жодних садових чи городніх робіт на цій території, так як використовувати її для садівництва та городництва не можна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...