• Головна
  • 884 тис. грн перераховано для 936 мешканців Дрогобицької громади у лютому
09:00, 27 лютого

884 тис. грн перераховано для 936 мешканців Дрогобицької громади у лютому

884 тис. грн перераховано для 936 мешканців Дрогобицької громади у лютому

У лютому 2024р. в межах програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями 429,3 тис. грн виплачено 465 особам, що відносяться до таких категорій громадян:
особи з інвалідністю I групи (лежачі);
особи з інвалідністю I групи по зору;
сім’ї, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, серед яких є особи з інвалідністю I або II групи або діти з інвалідністю;
одинокі непрацюючі особи з інвалідністю I-II груп;
особи, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У лютому 2024р. з бюджету територіальної громади виділено 120,7 тис. грн для покриття пільг для 99 осіб.

У межах комплексної програми соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей проведено виплату щомісячних доплат до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресних допомог політичним в’язням та реабілітованим особам.
Назагал сума виплати у лютому 2024р. складає 44,5 тис. грн.

Слід наголосити, що категорія людей, які потребують допомоги, не є сталою, вона постійно змінюється, коло пільговиків та отримувачів допомог розширюється, якщо виникає така необхідність. Так, в місті працює оновлений Порядок надання допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з діагностованим церебральним паралічем. Така допомога надається один раз на рік для отримання дитиною реабілітаційних послуг у будь-якому медичному закладі України.
У лютому 2024р. виділено 30 тис. грн для 3 сімей, в яких виховуються діти з діагностованим церебральним паралічем.

Окрім цього, в межах Дрогобицької громади прийнято Порядок надання одноразової допомоги на стоматологічні послуги для дітей з інвалідністю (затверджений рішенням Дрогобицької міської ради від 21.12.2023 № 2092). У лютому для реалізації відповідної послуги з бюджету громади виділено 15 тис. грн.

Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. Рішення про призначення допомоги ухвалюється на засіданнях постійно діючої міської комісії, до компетенції якої входить розгляд таких заяв. У продовж січня 2024 року подано 267 звернень. Виплата даної адресної допомоги нараховує 175,5 тис. грн.

Особлива увага приділяється Захисникам та Захисницям України, учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), особа з інвалідністю внаслідок війни, членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.
У межах міської програми у лютому виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 58,0 тис. грн.

Додатково зазначаємо, що з нагоди відзначення День пам‘яті Героїв Небесної Сотні з бюджету міської територіальної громади виділено 9 тис. грн для надання матеріальних допомог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...