• Головна
  • У Дрогобичі продовжили час продажу алкоголю у закладах торгівлі та громадського харчування на годину
08:19, 6 березня

У Дрогобичі продовжили час продажу алкоголю у закладах торгівлі та громадського харчування на годину

У Дрогобичі продовжили час продажу алкоголю у закладах торгівлі та громадського харчування на годину

Час продажу алкоголю у закладах торгівлі та громадського харчування Дрогобицької громади продовжили на одну годину. Відтепер алкогольні напої в громаді можна буде купувати з 10:00 до 22:00.

Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Його доповіла начальниця управління інвестицій та економічного розвитку Леся Лазунда.

Відповідно до прийнятого рішення, час продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв (в тому числі сухого вина) закладам торгівлі та громадського харчування усіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Дрогобицької міської територіальної громади забороняється з 22:00 вечора до 10:00 ранку.

Також зберігається заборона на вживання алкоголю у громадських місцях, на літніх майданчиках та терасах закладів громадського харчування.

Нагадаємо, з початком воєнного стану продаж алкогольних напоїв в Україні заборонили. Згодом тривали обмеження в часі продажу алкоголю, з метою забезпечення громадського порядку.

Прийняте рішення має вагому економічну складову, адже легальний продаж підакцизних товарів сприятиме підвищенню податкових надходжень до бюджету громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...