![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:33, 8 березня
Триває поточний ямковий ремонт дорожнього покриття
![Триває поточний ямковий ремонт дорожнього покриття Триває поточний ямковий ремонт дорожнього покриття](/dist-assets/images/cap.jpg)
На вулицях Дрогобича та Стебника триває поточний ремонт доріг.
Так, за словами керівництва Департаменту міського господарства, поточним ямковим ремонтом в ці дні охоплено у Дрогобичі вулицю Лесі Українки, у Стебнику – Шептицького.
Сприятлива цьогорічна погода та ранній прихід весни дозволяють третій тиждень поспіль у Дрогобицькій громаді здійснювати поточний ремонт дорожнього покриття, яке вийшло з ладу після зими.
У перспективі шляхоремонтників найближчим часом здійснити поточний ремонт доріг на таких вулицях: у Дрогобичі – Самбірська, частина Стрийської та Трускавецька. У Стебнику – вулиці Мельника та Грушевського.
Окрім цього, ямковими ремонтними роботами охоплюють і населені пункти територіальної громади.
У Департаменті міського господарства стверджують – наразі ямковими ремонтами мають намір відновити та покращити десяток доріг громади, які вичерпали свій ресурс після зими та численних перепадів температурних показників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...